דף הבית / קבלה לעם / התפתחות רוחנית / הקשר בין הגורל והכוכבים

הקשר בין הגורל והכוכבים

שאלה: האם ישנו קשר בין גורלו של האדם ומיקומם של הכוכבים והשמש?

תשובתי: ודאי. אנחנו נמצאים במערכת מקושרת הדדית הדוקה, שבה פועלים חוקים נוקשים. חלק מהם אנחנו לומדים בפיזיקה ובאסטרונומיה. אבל אנחנו לא מכירים מספיק את החוקים האלה, אין לנו ידע על כל המערכת הזאת.

קודם כל, ידוע לנו רק קמצוץ קטן על אותו חלק של הבריאה, שנקרא היקום שלנו, שמהווה בפני עצמו נקודה שחורה זעירה אחת ממרחב עצום ואין סופי, שאותו אנחנו בכלל לא מרגישים. כלומר, המרחב האין סופי של היקום שלנו, שאותו אנחנו מרגישים, זו בסך הכול נקודה קטנטנה.

לכן, ללא ידיעתה של כל המערכת, שנמצאת מעבר ליקום שלנו, אנחנו לא יכולים לא להתקדם, לא לדון, לא להבין את כל הדברים האלה. אפילו אם נדע בכל 100% את כל החוקים שקיימים ביקום שלנו, אנחנו נכיר ונשיג רק חלק מזערי של הבריאה.

ולכן אנחנו לא מסוגלים ליצור מדע מצפייה בכוכבים, תזוזה של כוכבי הלכת ואיזה שהם סימנים של הצלחה, אין לנו מספיק נתונים בתחום הזה.

לאורך אלפי שנים, חוקרים ומדענים רבים חקרו את כוכבי הלכת ואת הכוכבים, רשמו את התצפיות שלהם, בזה שרצו לקשור את ההתנהגות של כל אחד מהם עם הסיבובים של שאר הכוכבים וכוכבי הלכת, וכמו כן, עם מה שמתרחש על פני כדור הארץ, עם מזג האוויר, התחממות והתקררות, רוחות, התפרצויות הרי געש, רעידות אדמה והוריקנים, עם השפעה חיובית או שלילית על צמחים ובעלי חיים, וכמו כן על סוגים שונים של בני אדם.

אנחנו מאוד רוצים לדעת מה יכין לנו גורם זה או אחר, עד כמה הוא משפיע על העתיד הקרוב והרחוק שלנו. אנשים ניסו להשיג את זה, וכפי שזה נראה מאסטרולוגיה, השתדלו לקשור את זה עם חיי האדם, עם הטבע שלו, האופי, הגורל, זרם החיים, איך אנשים משתלבים זה עם זה בהתאם לסימני המזלות.

אנחנו משתוקקים לדעת את העתיד. בסך הכול! אם היינו יודעים את העתיד שלנו, אם בבית היולדות ההורים שלנו היו מקבלים מפה מפורטת של כל החיים שלנו, אז אף אחד אפילו לא היה מביט על הכוכבים והמזלות ולא היה מקשיב לאסטרולוגים.

מכל המחקרים שלנו של הטבע אנחנו צברנו המון נתונים שעליהם אנחנו לא יכולים לסמוך במאה אחוז, אבל לפחות יכולים לראות כל מיני סוגי תלותיות. וזה באמת נכון, מפני שנובע מזה שאנחנו עוקבים אחרי תופעות טבע ורואים, שלאורך עשרות ואפילו אלפי דורות תופעות אחדות קשורות עם אחרות.

באסטרולוגיה ישנן טבלאות של קשרים הדדיים כאלה, שלפיהם אפשר בערך לומר מה יקרה באחוז מסוים של התאמות של תנאים חיצוניים. מה גם, שיש כמה אפשרויות של התפתחות האירועים.

כפי שאנחנו עוקבים אחרי תופעות הטבע, אוספים נתונים ואחר כך על סמך הבסיס שלהם יוצרים מדעים, כך גם באסטרולוגיה. רק שאי אפשר לכנות את האסטרולוגיה מדע, מפני שכל התחום הזה לגמרי לא נמצא בשליטתנו.

מתוך התוכנית "חיים חדשים", שיחה מס' 494, 01.01.2015

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/SmHPE

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest