דף הבית / קבלה לעם / שיעור הקבלה היומי / הקונגרס הווירטואלי הקבלי הראשון

הקונגרס הווירטואלי הקבלי הראשון

thumbs_akademiya_80.jpg

שאלה: אתה אומר שתיקון האדם תלוי בכניסתו לקבוצה. בין ה- 24-22 לינואר יערך קונגרס הקבלה הווירטואלי הבינלאומי. במהלך הימים האלה תלמידי "קבלה לעם" בכל העולם יערכו קונגרסים רבים בו זמנית, ויזמינו אליהם את האנשים שלומדים כיחידים דרך האינטרנט. כמו כן, מדי חודש אנו מארגנים קונגרסים דומים בישראל, המכונים ערבי "כולנו ביחד" ומזמינים אליהם את תלמידנו מכל רחבי הארץ. מה אתה יכול לומר למתלבטים: האם לדעתך עליהם להגיע לקונגרסים כאלה?

תשובתי: בזמן שכזה אסור לאדם להישאר ולשבת בבית, מבלי לעשות מאמצים להתחבר עם אנשים אחרים שלומדים קבלה. אדם שיעשה זאת, יאבד הרבה מאוד.

כי קונגרסים כאלה נועדו במיוחד לשם חיבור בין בני האדם שמפוזרים במקומות שונים ורחוקים.

וכעת הגיע הזמן להתאחד בהיקף של מדינה או של עיר ולהכיר את האנשים שעוסקים בהתפתחותם הרוחנית, בדיוק כמוך.

קשר וירטואלי – זה טוב, אבל קשר פיזי הוא חיוני. אנחנו לא נמצאים במקרה בעולם הגשמי, והקשר הפיזי הוא יריית הפתיחה להתפתחות של כל הקשרים הרוחניים הבאים בינינו.

בזמן הספציפי שעליו שאלת אהיה באיטליה לרגל יציאתו לאור של תרגום חדש לאחד מספרי. איני מזמין אתכם להגיע לקונגרס באיטליה, מאחר והוא יהיה קונגרס אזורי המיועד לבני המקום.

אבל אני ממליץ בחום לכל חברינו ברחבי העולם להשתדל להגיע לקונגרסים המקומיים שיערכו באותו זמן בכל המקומות האחרים בעולם. וככלל, אני ממליץ לכל תלמידי להגיע לאירועים שכאלה.

מתוך ההכנה לשיעור, 02.12.2009

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/7TlYi

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest