הנשמות שמחקנו

photo_rav_gh70_133.gif

בזמננו, חוזרות אותן הנשמות שמחקנו בעבר, מתוך ניסיון להפוך את כולם לרובוטים – דתיים או חילוניים, כל אחד ומנהגו הוא. עתה כבר איננו יכולים להתמודד עימם – הם יגברו עלינו, ויכוונו אותנו לדרך שונה לחלוטין, למרות חשיבתנו הבורגנית. אני שמח שמחשבות כאלה מופיעות באנושות המתה.

neshimot-shenimheku_120x83a.jpg לצפות!

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/4DjQm

5 comments

 1. מדהים !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. שלום רב,

  לא כל כך ברור לי הפוסט הזה..

  "בזמננו, חוזרות אותן הנשמות שמחקנו בעבר, מתוך ניסיון להפוך את כולם לרובוטים – דתיים או חילוניים, כל אחד ומנהגו הוא. עתה כבר איננו יכולים להתמודד עימם – הם יגברו עלינו, ויכוונו אותנו לדרך שונה לחלוטין, למרות חשיבתנו הבורגנית. אני שמח שמחשבות כאלה מופיעות באנושות המתה."

   

  מי מנסה להפוך אותנו לרובוטים?

  איננו יכולים להתמודד עימם??? עם מי?

  בדרך כלל הפוסטים הם מאוד מובנים, אבל בפוסט הזה יש שפה שלא נשמעת כמו "קבלה", או שאני פשוט באמת באמת לא מבינה במה מדובר פה.

  תודה!

 3. מדהים !!!!!!!!!!!! ביותר!!!!!! מפעים!!!!!!

 4. כמה שזה נכון !!!!  אהבתי !!!

 5. שלום רב באמת שלא הבנתי, מי מחק את אותן נשמות? נראה לי היום שהנשמות הן יותר דומות לילד הקטן הזה הרסניות ומרדניות. ונדיר למצוא היום אנשים שהולכים בתלם, תסמונת העדר נראית שלא קיימת כי מזמן הנשמות הללו לא מאמינות לשום חוק ובועטות בכל מוסכמה חברתית, האמנם זאת השאיפה? הרס הבסיס עליו נבנית החברה? אולי הסרט הזה התאים לחברה התעשייתית לחברה שלפני חמישים שנה אבל היום הסכנה היא הרס התשתית עליה מבוססת החברה, לא? או שפשוט אני לא מבינה!   

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest