דף הבית / הכול על הקורונה / הכוחות הפנימיים שבטבע

הכוחות הפנימיים שבטבע

הערה: כשאתה כותב ברשתות חברתיות בצורה מדעית שחוסר חיבור גורם למחלות ולבעיות נוספות, אנשים יכולים להבין את ההיגיון שבזה, אך ברגע שאתה קושר את זה לאקטואליה, כמו חיסונים או פוליטיקה, מיד אנשים עוברים לדבר על החיסונים, בעד או נגד, או על פוליטיקה בעד או נגד.

תגובתי: לכן חכמת הקבלה נקראת "חכמת הנסתר". הקשר בין דומם, צומח, חי לרמה עליונה רוחנית יותר, "דרגת המדבר" לא מובן לנו, לא גלוי לנו, ולכן כשלומדים על חכמת בני האדם ברמת בני האדם זה גורם לבלבול ודורש הסבר מעמיק. אין ברירה, אנו חייבים להגיע למצב שזה מקור המידע שלנו, עלינו לעמוד על כך שרק חוסר חיבור גורם למוות בכל הרמות.

בדרגות דומם, צומח וחי אנחנו רואים ומבינים זאת. מאיפה הגיעו האטומים, המולקולות, הגופים? רק מכוח החיבור, כשהם התגברו על פני כוח הפירוד, כי גם זה וגם זה קיים בכל חיבור בין החלקים האלמנטריים שבטבע, ובדרגות גבוהות יותר גם במחשבה, ברצון ובצורות התנהגות.

ברצונות שלנו אנחנו לא רואים, לא מבינים ולא מרגישים זאת, אך עלינו להמשיך ולראות שגם בדרגה האנושית קיים אותו החוק. אם לא נעשה זאת, יגיעו מגיפות ווירוסים שונים, כי אלה דרגות עליונות של החיים שלנו שמעלות אותנו להכרת השורש העליון של הטבע. אחרי דומם, צומח וחי, הווירוסים מכוונים אותנו להבין ולהרגיש מהם אותם כוחות פנימיים שבהם הטבע מקושר בצורה נכונה או לא, שם נגלה את הרצונות, המחשבות והכוונות, את היחסים בינינו. ואז נגלה את האמת, שהווירוס זה האגו של כל אחד ואחד מאיתנו, שלא רוצה לאפשר לנו להתקרב ולהתחבר לאחר, ואז נילחם בווירוס הזה ולא בכל מיני חלקיקים ביולוגיים.

 

מתוך ישיבת כתבים, 31.12.20

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/ZkLmp

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest