דף הבית / אקטואליה / הטרגדיה בפריז

הטרגדיה בפריז

שאלה: האירוע החם ביותר של הימים האחרונים, זו פעולת הטרור בפריז: 129 הרוגים, 352 פצועים, 99 במצב קריטי. איך צריך להתייחס למאורע זה בצורה נכונה? כי כל העיתונות הישראלית התחלקה לשתי דעות: שני שליש משתתפים בצער על מה שהתרחש בפריז, ושליש כותבים: "הם צריכים להסתכל על מה שקורה אצלנו, ולהזדהות איתנו. שינסו לחיות כפי שאנחנו חיים כאן", וכולי.

תשובתי: בוודאי שזה מאוד מעליב ופוגע בישראלים, שכשמתרחשות אצלנו רציחות של אזרחים, אז כלי התקשורת מפרשים את זה כנקמה על כיבוש השטחים או משהו דומה. כלומר, האנושות כולל הישראלים, אינם מבינים שאנחנו נמצאים במאבק עם אויב שיש לו רק מטרה אחת, לכבוש את כל העולם. נדמה לנו, שבין כל הפלגים של האיסלאם יש ניגודים חזקים, אבל למעשה לכולם יש מטרה אחת ויחידה שנובעת מתוך הקוראן עצמו, בו נאמר שהדגל הירוק של האיסלאם חייב לעטוף את כל כדור הארץ. פשוט ומובן.

שאלה: כלומר, אם העולם היה מקבל את זה אז הכול היה שקט ורגוע?

תשובתי: כן. הם לא צריכים יותר כלום! לכן אין להם ברירה אחרת. הם בצורה עיוורת הולכים בדרך הזאת לאורך הרבה מאות שנים. ולכן אנחנו צריכים להבין שלא קיימות כאן שום אפשרויות להגיע להסכם איתם. אם כן, אז זה ידחה לזמן מה את הפתרון הסופי. והפתרון הוא פשוט מאוד: אתה מוסלמי או לא? אם לא, אז תתאסלם. אם אתה לא מסכים איתנו, אז נהרוג אותך, כפי שזה מודגם בסרטונים של המדינה האיסלמית (דאע"ש). הם סבורים, שעל ידי הריגת האדם, הם משחררים אותו מהרע שקיים בו, ובזה עושים טובה לאנושות כולה.

שאלה: אז מה לעשות?

תשובתי: אין מה לעשות. ברמת העולם הזה זה חסר ערך להיאבק בהם. אפילו אם עכשיו כל המדינות הגדולות יתאחדו, ויתחילו בהפצצות עקובות מדם, שום דבר לא יעזור! כי בתוך אירופה כבר מרוכז הכול: גם המתאבדים, גם מוסלמים, לא משנה לפי איזו השקפה. היום הם מהווים 10% מאוכלוסיית אירופה, אם לא יותר. יש להם הכול: נשק, תחמושת, אמצעי קשר. לכן לא כדאי להסב את תשומת ליבנו לאיזה שהן פעולות ריקניות ומרגיעות, שום דבר לא יעזור. 

יעזור רק דבר אחד, אם נברר באיזה אופן מתרחש ניהול העולם. בעולם שלנו חסר הכוח החיובי, זה מובן לכולם. הכוח השלילי (האגו) מריץ וגורם לנו להתנגש זה בזה. אם נביא לעולם הזה את הכוח החיובי, אז הוא יאזן את הכוח השלילי, ואז העולם יוכל להתקדם בצורה נכונה ורגועה למצבו המוחלט, המאוזן, הטוב והסופי שלו.

אבל לשם כך אנחנו צריכים לפתוח דרך לכוח החיובי ולהתחיל לגלותו בעולם הזה. ולגלותו כאן אפשר רק דרך איחוד של היהודים. האנטישמיים בכל העולם אומרים שהיהודים אשמים בהכול, וכאן אני לגמרי מסכים איתם. צריך לחייב את היהודים להתחבר ולהתאחד, ואז הכול יהיה טוב. אין שום פתרון אחר. על זה נכתב עוד בתורה. אנחנו יכולים להרחיק את הנחיצות של האיחוד שלנו, אבל זה יעלה לנו ביוקר, לנו ולעולם. בעיקרון, אנחנו צריכים להבין שזה קרה מפני שאנחנו לא הבאנו בזמן לעולם שלנו את הכוח החיובי. והפתרון הנכון של כל הבעיות נמצא רק בהתקרבות שלו אלינו. ואילו הכוח הפיזי לא ישנה כלום.

אתה לא יכול להילחם עם מיליארדי מוסלמים שמכוונים למטרה אחת, להרוג אותך. והם חייבים לכבוש את אירופה, כך נאמר עוד בכתבים הקדושים, במיוחד בספרי הנביאים. אני אמרתי מזמן, שהאיסלאם יכבוש את אירופה. והיום זה קורה באופן ברור ופשוט. זה הדבר היחיד שיכול להיות, והוא עדיין לא נראה, מפני שתחילה האיסלאם רוצה ליצור פלטפורמה. ולכן טוב לו כשאירופה משרתת אותו, בכך שקולטת הרבה פליטים. הם מסתדרים, עושים היכרות עם הסביבה. כל עוד אירופה תסייע להסתגלותם המוצלחת ביבשת שלהם, כדי להפוך אותה למוסלמית, לאירופאים יש סיכוי להישאר בחיים. ולאחר מכן, לא.

שאלה: כמה זמן זה בערך ייקח?

תשובתי: זה תלוי עד כמה אנחנו, ישראל והיהודים, נכניס לעולם הזה את הכוח החיובי. ושוב חזרנו למעגלים שלנו, כי אנחנו לא עם, אלא אוסף אנשים שעומד ליד הרס האנושות בבבל העתיקה שהחליט להתאחד, אז לכן דווקא דרכנו יעבור ויתגלה בעולם שלנו הכוח החיובי, שכל כך נחוץ לנו! נקווה ששרשרת האירועים האחרונה תאלץ אותנו להיות יותר חכמים.

מתוך תוכנית הטלוויזיה "הטרגדיה בפריז", 15.11.2015

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/hBpeB

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest