דף הבית / אקטואליה / הטבח בקליפורניה

הטבח בקליפורניה

הערה: עכשיו, אחרי הטבח בקליפורניה, אזרחי ארה"ב וגם כל העולם נמצאים בפחד. בינתיים עוד לא אומרים את הביטוי "מהפכה איסלאמית", אבל כבר נשמעים דיבורים שהעולם המוסלמי יוצא נגד כל יתר העולם.

תשובתי: כתוב בקוראן שהדגל הירוק של האיסלאם יתנוסס מעל כל כדור הארץ. לפי הקוראן, אם אללה הוא אל אחד ומוחמד הוא הנביא שלו, זה אומר שרק אלה שהולכים אחריהם יש להם זכות קיום, מפני שעל פני כדור הארץ צריך להיות רק עם אחד, וכל השאר צריכים להיות מושמדים.

שאלה: כלומר, אתה לא מחלק את האיסלאם לקיצוניים ומתונים?

תשובתי: לא, אני לא מחלק ביניהם, הם כולם מבינים מצוין זה את זה, מהקיצוניים ביותר ועד לשוחרי השלום. זה שהם רוצים מיד ובכל האמצעים, להניף את דגל האיסלאם מעל אירופה, והאחרים בינתיים פאסיביים, לא מפריע להם לתמוך זה בזה. בכל מקרה, הם מבינים שזוהי המטרה המשותפת שלהם. ואם לא עכשיו, כפי שסבורים אחדים, אז זה יהיה בעוד מאה או מאתיים שנה, אבל בכל מקרה, הם צריכים לעזור לזה לקרות. באיסלאם נאמר, שאם אתה לא מסכים לקבל את הדת שלהם, אז בינתיים עליך לשלם מס גדול. אחר כך, או שאתה מתאסלם, או שהורגים אותך. המטרה בכל הפעולות האלה, היא לזרוע פחד ולא יותר מזה. ככל שמעשיהם יהיו יותר מלאים בדם, כך הפחד מפניהם יהיה גדול יותר, וכך יותר בני אדם יצטרפו לאיסלאם. אנחנו רואים גם כיצד אירופה בהדרגה נמשכת לזה, גם אמריקה תלך בעקבותיה, עד שתחליף את כל הכנסיות במסגדים. ומה אומרת על זה חכמת הקבלה? אין איסלאם, אין יהדות, אין נצרות. יש רק דבר אחד, איחוד בין בני האדם, ובאיחוד הזה מתגלה הכוח האמיתי היחיד של הטבע, שנקרא בורא. והוא אחד, לכולם.

הערה: לאור מה שמתרחש, זה נשמע קצת בדיוני שכולם יכולים להתאחד סביב בורא אחד.

תשובתיברגע שהיהודים יתחילו להתאחד, מיד כל העולם ירגיש בתוכו, שאיחוד הוא התנועה האמיתית של כל האנושות, לא צריך שום דבר חוץ מזה. אם נצליח בכך, מיד בעולם יתחיל להתגלות הכוח המאחד שינטרל את חוסר ההרמוניה ואת השנאה באנושות. הכול יתחיל להסתדר, להירגע, כולם ירגישו פתאום שהם צריכים להביא לעולם קשר טוב, איזון, שקט. וזה תלוי רק בנו, היהודים. לכן העולם כל הזמן יפנה ליהודים וילחץ עלינו, עד שנקום ונתחיל לבצע את מה שתלוי בנו בלבד, להתאחד. האיחוד שלנו ישמש כנקודה מרכזית עבור כל העולם.

מתוך תוכנית הטלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 3.12.2015

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/7F75j

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest