דף הבית / הכול על הקורונה / הווירוס לטובתנו

הווירוס לטובתנו

שאלה: מזה שנתיים מנסים גדולי המוחות בעולם לפצח את חידת וירוס הקורונה. כסף רב מושקע בכך, ועדיין לא נמצא פתרון. מה חסר לנו כדי לפצח את החידה הזו?

תשובתי: חסר לנו לדעת בשביל מה קיים התא והשילוב בין התאים. אנחנו לא יודעים, אנחנו רואים שזה קיים וזהו, ולכן אנחנו לא מצליחים לפצח את מהות החיים. אפילו את מהות החיים של התא.

שאלה: איך זה קשור לווירוס?

תשובתי: זה קשור לווירוס, מפני שאנחנו לא יודעים את הסיבה לכך שהוא קיים. אנחנו חושבים שהווירוס פשוט קיים, כמו גם הרבה דברים אחרים שקיימים, אבל אנחנו לא יודעים בשביל מה קיים כל תא ותא וכל דבר ודבר בטבע. אנחנו לא יודעים את מהות הקיום של הדברים, ולכן אנחנו לא מבינים מה קורה ולא יכולים לחקור ממש, להיכנס לתוך תוכו ולפצח אותו, גם לא להגביל אותו או לגרום לכך שלא יתקיים, או לשנות אותו.

מופיע חלק חדש, איזו תרכובת חדשה של כל מיני תאים ביולוגים ויש לו חיים משלו, בשביל מה? מה פתאום הוא התגלה דווקא עכשיו ולא קודם? אולי הוא הסתובב בינינו כבר מיליוני שנים ורק עכשיו התגלה לנו. או שלא היה לפני כן שילוב כזה של תאים, מולקולות וכולי. אנחנו לא יודעים.

אני חושב שזו הבעיה העיקרית. כי אם אנחנו לא יודעים בשביל מה קיים משהו, אנחנו לא מכירים אותו. זה כמו שאתה מסתכל על איזה רכב שעומד ברחוב ואתה לא יודע בשביל מה הוא נוצר, מי יצר אותו, בשביל מה, מה הוא יכול לעשות, איך אפשר להשתמש בו, אתה רק מזהה שהוא קיים.

שאלה: האם לחכמת הקבלה יש תשובות לכל ה"בשביל מה"?

תשובתי: כן, כדי לעורר אותנו לתיקון. יש לנו רצון ליהנות מכל דבר ובמיוחד בלי להתחשב ברצונות האחרים. עלינו להתעלות למעלה מהרצון האגואיסטי. אם נדע בשביל מה הווירוס קיים, אז נדע מה התפקיד שלו. יכול להיות שיש לו תפקיד חשוב מאוד וטוב עבורנו, בדרגות הדומם, הצומח, החי ובדרגת האדם. אולי אנחנו אלה שמעוררים אותו והוא יוצא מהרוגע שלו. כל מה שמתגלה מחוץ לנו מתגלה רק לטובתנו. כנראה שביצענו כאלה פעולות בינינו שעכשיו אנחנו זקוקים להשפעה של הווירוס. ורק הווירוס בפעולות שלו יכול להשפיע עלינו בצורה טובה. עלינו לעשות פעולות השפעה והתקרבות זה אל זה ולבדוק עד כמה אנו משפיעים בכך על כל הווירוסים סביבנו ואז נראה שהם מסתלקים.

שאלה: אז מה הטיפ שלך?

תשובתי: שנהיה קרובים וטובים זה לזה. שנשפר את היחסים בינינו. כך ננקה את החברה שלנו מכל מיני חוקים אגואיסטים נוראיים ונתקדם.

מתוך התוכנית "מבט פנימי – אקטואליה בראי הקבלה", 27.12.2021

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/ZDLV9

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest