בציפייה לחג

megakenes-2010.jpg

שאלה: בימים אלו בעודי מצפה למגה-כנס, לפתע שוב הרגשתי התרגשות כאילו חג מתקרב, כמו בילדותי. מה זה אומר?

תשובה: אנו עומדים על הסף הרצוי. זוהי פעולה מאד רצינית שעשויה להביא שינויים בלתי רגילים. כיוון שאנחנו רוצים להשיג את העולם הרוחני, כלומר לגלות את הבורא בינינו. זה אפשרי רק בחיבור בין הרצונות שלנו.

במשך שלושת הימים הקרובים נשתדל להתקרב ולחבר את הרצונות שלנו לרצון אחד. אם כולנו נשתוקק להרגיש ברצון אחד משותף, אז נקיים את התנאי שהציבו לפני העם במעמד הר סיני, להיות כאיש אחד בלב אחד. ואז תתגלה לנו התורה, האור היחיד שברא אותנו, חילק אותנו ומוכן לחבר אותנו יחד כדי להעלותנו לבורא!

איננו מסוגלים להתאחד בעצמנו, אך אם נרצה באמת להתחבר ברצון אחד לבורא, כל משתתפי הכנס, אז נגרום להשפעת האור עלינו. יתכן שזה יהיה חיבור זמני, אך אמיתי, תיקון החטא. רצונות המחוברים יחד נקראים נשמה, האדם והאור המתגלה בהם נקרא הבורא. בורא מהמילים בוא וראה, הגענו לתכונת האיחוד הזו שבה גילינו את הבורא.

אני סבור שזוהי אפשרות מעשית ולכן אני מאד מעריך כנסים כאלה. אך גם אם לא יקרה חיבור כזה סופי, אינני מתייאש כי אני יודע עד כמה אסיפות כאלה מקרבות, ואחרי כמה פעולות כאלה אנחנו בכל זאת נשיג את גילוי הבורא. אין אמצעי אחר שמסוגל להאיץ כל כך את ההתקדמות שלנו. התקפה אחת כזו של אנשים שמחוברים ברצון משותף, יכולה להחליף חצי שנה של לימודים קפדניים יומיומיים. לכן אני מאד מתרגש, ומקווה שנשיג את התוצאה המצופה.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם "תורת הקבלה ומהותה", 23.07.2010

רשומות קודמות בנושא:
מגה-כנס – חלון לעולם הרוחני
נאחד את לבבות העולם
טרמפולינה בעוצמה של 600,000 כוחות

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/fKxnN

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest