אפס תקלות

שאלה: איך אפשר להסביר לאנשים את ההבדל בין "סגולה" ומיסטיקה?

תשובתי: המושג "סגולה" מדבר על פעולות מאוד ברורות, שמכוונות באופן מדויק. סגולה היא נוסחה, שבה קיים נעלם אחד שאינו מובן לי, אולם אני יודע באלו תנאים הוא פועל.

הפונקציה הסופית היא תוצאה של כל מיני משתנים, שמחוברים בכל מיני קשרים. בנוסחה הזאת הכול מובן לי, חוץ מנעלם אחד: X. אך הוא חייב להיות נוכח בתוך הפונקציה הזאת, ואני לוקח אותו בחשבון. אני יודע שאם יתקיימו כל שאר התנאים, גם הוא יתקיים וייתן לי את התוצאה.

אני אינני קשור ל-X הזה, אינני מרגיש אותו כמו את שאר המרכיבים. אך לאחר שאני מבצע את החלק שלי, ה-X הזה מתעורר ונותן לי את התוצאה. הוא כביכול נסתר מאחורי פרגוד, אך אני יודע כיצד להפעילו. נתנו לי את הקבוצה והשיטה, אני לומד ומארגן את כל התנאים, ואם אני עובד בצורה נכונה, אני מפעיל את ה-X הזה.

אין לי שום ספקות בכך. לא ייתכן שהוא לא יתעורר אם אני מעורר אותו. זהו מנגנון ללא שום תקלות: כשאני לוחץ על הכפתור הנכון, אני מפעיל אותו. מצידו לא יהיו שום עיכובים, הוא בידיים שלי, בתנאי שגם כל שאר המרכיבים נמצאים בידיים שלי.

ה-X הזה אינו מוסיף כלום, חוץ מהחותמת: "פעלת נכון, קישרת את עצמך לאחרים בצורה הנכונה ". החותמת שלו היא הערובה לכך שבקשר הנכון שנוצר אני אגלה את הכוח העליון. אם כך, ה-X הזה שבנוסחה שלי, הוא הבדיקה הסופית, ההוכחה לכך שבניתי את הכלי הרוחני.

מתוך שיעור על מאמרו של בעל הסולם "הערבות", 25.07.2011
ידיעות קודמות בנושא:
ולמרות שעיניי לא רואות…
החוק הנסתר של האור
כיצד לתפוס את אור התיקון!

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/IVmUZ

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest