דף הבית / קבלה ומדע / טבע / אפוקליפסה 2010

אפוקליפסה 2010

laitman_2007-03_ba-iam_045_wp.jpg

1. זאת הייתה הכותרת של המאמר שפרסמו מכר שלי (עוד מלנינגרד) פיסיקאי ידוע יורי מגרשאק והפיסיקאי יבגני לביץ', במגזין האינטרנטי "הזמן".

2. מובן שמה שקורה הוא קטסטרופה חסרת תקדים בזמננו, קטסטרופה שיכולה לשנות את החיים על פני כדור הארץ, ובכל מקרה תגרום בעתיד הקרוב לשינויים בכלכלה ובפוליטיקה העולמית. בינתיים לנו נותר רק להשקיף על המתרחש בחוסר אונים, כי אין לאנושות אמצעים לדכא את ההתפרצות.

3. הכול מתרחש לא לפי תסריט אפוקליפטי, אלא לפי תסריט קבלי, לפיו הדור שלנו יצטרך להרגיש סבל אשר יביא אותנו לצורך לענות אל השאלה: "מה הטעם בחיי?". ולאחר מכן למצוא את התשובה ולבנות את המשך הקיום שלנו בהתאם לתשובה שהתגלתה.

4. לפי הקבלה, הטבע מגשים את תוכנית התפתחות האדם, והוא מאלץ אותנו לעבור מקיום חסר מודעות המושפע מסבל, להתפתחות מודעת. האסון האקולוגי במפרץ מקסיקו מהווה חלק בשרשרת הזו. בסיכום ההתפתחות הזאת, האדם יגלה את החלק המוסתר בטבע וישיג שלמות ונצחיות.
5. חכמת הקבלה מראה לנו איך אפשר לעבור את השלב הזה בהתפתחותנו, לא תחת הלחץ של הסבל והייסורים אלא בהתקדמות ודחיפה קדימה על ידי המטרה. האפשרות קיימת… הלוואי שהקריאות של המחברים הנ"ל ישמעו.

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/xttQC

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest