דף הבית / אקטואליה / אנטישמים קנדיים

אנטישמים קנדיים

שאלה: האיגוד המקצועי הקנדי Unifor, שכולל בתוכו עובדי תקשורת, אנרגיה, תעשיית נייר תומך בתנועה BDS, שמכוונת נגד ישראל. נשאלת השאלה, איזה עניין יש לאיגודים מקצועיים קנדיים בתנועות מעין אלה?

תשובתי: ראשית, בקנדה חי חלק עצום של אוכלוסייה אנטישמית. אלה מהגרים לשעבר מאוקראינה וצרפת. החלק האנטישמי החזק במיוחד נמצא בקוויבק, קנדה הצרפתית. כל השנים האלה היא הייתה גם אנטישמית, גם אנטי-אמריקאית וגם נגד כל חלקיה האחרים של קנדה, נגד דוברי האנגלית הקנדיים.

כעת הם פותחים באופן פעיל את הדלתות שלהם למהגרים ערביים. בכך הם יוצרים לעצמם עתיד מאוד לא נעים: קנדה תהפוך בהדרגה לאזור ערבי. על שטחה העצום של קנדה חיים בסך הכול שלושים מיליון בני אדם, לכן בשמחה יתיישבו שם יוצאי כל מדינות ערב, ממגרב וממקומות אחרים, במיוחד יימשכו לשם מתנחלים מאפריקה.

לכן לקנדה צפוי עתיד שאין לקנא בו. פעם היא הייתה מדינה מושכת מאוד, הגונה, במיוחד עבור היהודים. אבל הכול הסתיים. זה טבעי, והיה חייב להסתיים, עבור היהודים הכול מסתיים, מפני שעליהם לבצע את המשימה והשליחות ההיסטורית שלהם, והם אינם עושים זאת. לכן לא יהיו להם חיים טובים באף מדינה, כולל ארה"ב, קנדה ושאר המדינות. הם יתחילו להרגיש בהדרגה לחץ רציני מאוד, צרות, עד שהם יפסיקו לשנוא את חכמת הקבלה ויבינו, שבה ההצלה שלהם.

שאלה: אתה סבור שכל המדינות למעשה ייסגרו עבור היהודים?

תשובתי: כולן לחלוטין. השנאה כלפי ישראל תהיה עצומה מצד כל מדינות העולם. נשתדל להחזיק בישראל כדי שהיא לא תתפורר ולא תפסיק להתקיים, למרות שגם זה אפשרי.

אם אנחנו לא נתאר לעצמנו את ארץ ישראל כמקור לתיקון האנושות, אז לא תהיה כל משמעות לקיומה, והוא ייפסק. וכמובן שהיא תתמלא בשכנים הקרובים, בעמים אחרים. עם זה אין בעיות!

שאלה: אתה לא חושב שהיהודים בכל זאת יבינו את משימתם ויתחילו לנוע לעברה?

תשובתי: בינתיים אינני רואה שזה קורה. יש עוד פרק זמן מסוים, אנחנו ממשיכים לעבוד על זה, אבל בהחלט קיימת אפשרות שכל זה יקבל תפנית לכיוון אחר.

אני לא אתעייף מלדבר על כך, מפני שאין מוצא אחר. אני חייב להפיץ את חכמת התיקון להמונים דרך היהודים ולכל העולם. עד כמה שזה אפשרי, אני אביא את זה עד למצב שיאפשרו לי לעשות. אבל באופן עקרוני, המצב שלנו הופך להיות רע יותר ויותר מיום ליום, מפני שבינתיים העם היהודי מתנגד לקלוט ולאמץ את המשימה ההיסטורית שלו.

מתוך תוכנית טלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 11.09.2017

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/d33OG

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest