אנחנו הראשונים!

Laitman_2012-02-24_0975_w.jpg

אנחנו צריכים להיות אסירי תודה לגורל שלנו, על כך שנבחרנו להכיר בבירור על מה מדברת חכמת הקבלה, ולהגיש את זה לכל העולם.

אנחנו החלוצים! אנחנו הראשונים מכל הדורות במשך כל האבולוציה! במשך מיליארדי שנות הבריאה עברה שרשרת עצומה של פעולות ובסופו של דבר אנחנו היום הראשונים שמסגלים לעצמנו את השיטה הזאת ומשאירים אותה אחרינו כבר מיוצבת לשימוש, ליישום.

אנחנו מממשים אותה על עצמנו ומפתחים אותה בקשר בינינו, מתוך מה שמתרחש בינינו בקבוצות, בחיבור.

על בסיס זה אנחנו כותבים מאמרים חדשים, חוקרים חומרים על סוגי הקשרים בינינו, ומתוך העשייה המעשית, אנחנו מציעים את זה באופן ריאלי לכל האנושות.

לכן אנחנו איתכם, החוקרים החלוצים של השימוש המעשי, ולכן מצד אחד צריכים להיות אסירי תודה לגורל שלנו ומצד שני, לשאת באחריות על כך שניתנה לנו ההזדמנות הזאת. ואנחנו רואים לפי הקצב שבו מתפתחת כל שאר האנושות, עד כמה היא מרגישה את הצורך בשיטת החיים החדשה.

מיליוני בני אדם ברחבי העולם שואלים, "מה עלינו לעשות?". אנחנו צריכים להגיש להם את כל זה.

לכן, בקשרים הפנימיים שלנו אסור לנו לשכוח שאנחנו עושים את זה לא רק לעצמנו, אחרת אנחנו נדמה לאגואיסטים. אנחנו עושים את זה, לא רק כדי לגלות את הכוח העליון, את התוכנית שלו, להרגיש אותו, להבין מתוך ההרגשה וללמוד אותה במציאות, אלא גם כדי להביא אותה לכל שאר האנושות.

אז התנועה הפנימית שלנו גם כן תלווה בהתרחבות חיצונית. ושתי הפעולות הללו יימצאו באיזון, כמו בכל האיברים שפועלים בצורה נכונה: גם בקבלה וגם בהשפעה. זה מאוד חשוב לא לשכוח על שאר העולם ועל אותו הכוח העליון שברא אותנו, כדי להתעלות ולהגיע אליו. אם אנחנו כוללים בתוכנו את כל המרכיבים הללו, אז אנחנו מתפתחים בצורה נכונה ומהירה ביותר.

אנחנו כבר עברנו דרך מאוד ארוכה: הרבה כנסים, אסיפות, ערבי איחוד. אבל היום אנחנו נמצאים במצב שבו פשוט אנחנו צריכים לדרוש מעצמנו ומהכוח העליון את גילויו בפועל בתוכנו, בינינו, בצורה כזאת שאנחנו נתחיל לעבוד איתו באופן מוחשי בינינו כדי שכולנו יחד וגם הוא, שמורגש בינינו, נתגלה כאחד שלם כללי.

את זה אנחנו צריכים לדרוש, כלומר לדרוש בצורה כל כך ברורה, עד כדי כך שהתפילה שלנו, הדרישה שלנו תתממש. כל אחד מאיתנו לא צריך סתם לחכות, אלא על ידי כל פעולה שלנו ללכת לקראתו בדרישה הנכונה, דרך האיחוד להרגיש את הבורא.

מתוך שיעור מס' 1 מהכנס בליטא, 23.03.2012

ידיעות קודמות בנושא:
להצדיק את הפרוטקציה של הבורא
הנבחרים ללכת לפני כולם
ההתעוררות של העולם

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Oa8ls

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest