אמא עילאה

laitman_2009-08_2936-70.jpg

שאלה: האם כל אחד מאיתנו חייב לדעת את תפקידו במערכת הכללית, בכדי לבצע אותו בצורה מדויקת?

תשובתי: כעת בכל מקרה אינך יודע זאת, אך בבוא הזמן תדע. ככל שתתקדם הלאה וכבר תפעל באופן מודע, בשיתוף עם אחרים, אתה תבין כיצד אתם קשורים, מה בדיוק עליך לעשות וכיצד כל המערכת הזאת פועלת עליך.

אתה תתחיל לגלות עולם מרושת ורב שכבתי. בנוסף לכך, מה שאתה רואה בו עכשיו, אתה תגלה לעומק: אתה תראה את הכוחות הפועלים בו וכיצד להפעיל אותם. האוויר פתאום יהפך לסמיך, הוא יתמלא בהמון כוחות, אך אתה תדע כיצד לנהוג בהם.

בדומה לילד קטן שמגלה עולם חדש ופתאום רואה שמסביב ישנם המון דברים מעניינים: יש משהו שניתן לפתוח, לסגור, לסובב, ואחד קשור בשני. הוא מתחיל להרגיש את העולם הזה יותר ויותר. כאשר הוא נולד, הוא אינו יודע ואינו מרגיש דבר, הוא אפילו אינו רואה ואינו שומע. יעבור זמן מה עד שהוא יתחיל לשמוע, לראות, להבדיל בין הטעמים. אותו הדבר מתרחש עימנו בעולם הרוחני.

מה שאתה עושה כעת נקרא "הכוח הנפלא" (סגולה). אתה מפעיל את המערכת, מבלי שתדע בעצמך כיצד. בדיוק כמו שבעבר היית תינוק וצעקת, מבלי להבין דבר. אך הצעקה שלך השפיעה על אימך, והיא דאגה לך. אותו הדבר קורה כעת, אם תרצה הרצון שלך יהיה כמו "צעקה", הוא ישפיע על הבינה שגם היא נקראת אימא. אמא עילאה, והיא תדאג לך.

אינך צריך לדעת יותר דבר, כמו שפעם צעקת ולא ידעת מה בדיוק לדרוש. לא הסברת לאימא איזה בקבוק היא צריכה להוציא מהמקרר ובאיזו טמפרטורה להגיש לך אותו. אתה פשוט צעקת! אותו הדבר כעת ביחס לרוחניות.

לאחר מכן הצעקות שלך יהיו בצורה יותר מודעת, ואתה כבר תתחיל לדרוש ולרצות משהו יותר מוגדר ומוחשי. אתה תיכנס ליחסים עם העליון, ומיום ליום תפתח אותם יותר ויותר.

מתוך הרצאה לכבוד ל"ג בעומר, 01.05.2010

רשומות קודמות בנושא:
רק תרצה…
השורש של נשמתי
אולטרה סאונד לנשמה העולמית

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/zlPR7

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest