דף הבית / אקטואליה / אליטה והמונים

אליטה והמונים

הערה: ג'יימס טראוב', חבר במועצה ליחסי חוץ של ארה"ב (CFR), בוגר הרווארד, המשתייך למשפחת אוליגרכים, כינה את הבוחרים שהצביעו בעד דונלד טראמפ ובעד יציאת בריטניה מהאיחוד הארופי "המונים מרגיזים, מרי נפש ובורים". הוא כתב: "במצב הנוכחי האזרחים יכולים להפוך את התמונה הפוליטית בארה"ב, בבריטניה ובאירופה לחלוטין. " היה שלילה מוחלטת של האינטרסים של הבנקאים והכלכלנים, והפך דוגמה לאופן שבו הקיצוניות הפכה לזרם המרכזי". להשקפתו האליטה צריכה להתאחד נגד ההמונים.

התייחסותי: המוני אנשים היום בעולם הם חסרי השכלה, עניים, מובטלים. אבל מי הביא אותם למצב כזה? האליטה או לא? בידי מי נמצאים ה"מתגים", ה"כבלים" וה"מגעים"? אצל ההמונים עצמם? מי מסובב ומתמרן אותם? בוודאי שהאליטה בשיתוף עם המשטרה, הצבא, העיתונות, הטלוויזיה, הרדיו. לכן המלחמה שממשמשת ובאה זו מלחמה של האליטות נגד העמים שלהם.

בזמן האחרון, כתוצאה מכך שמעמד הביניים נמחק לחלוטין ולמעשה לא נותר ממנו דבר, הופיעו פערים בין האליטה להמונים. ההמונים הופכים ליותר עניים, ואילו האליטות מתעשרות יותר ויותר, ועוד בעושר שאין בו צורך כלל. זה קורה מפני שהאגו מכתיב להמשיך "לחטוף", "לקחת", לרוקן את ההמונים. התוצאה היא ש–90% מהאוכלוסייה נופלים "למטה", ו–10% עולים באופן חד כלפי "מעלה". מה יקרה בסופו של דבר? קשה לומר ואפילו מפחיד לחשוב, מפני שהאגו "קורא" להשמדת המונים, בכך שתחילה ישאירו 15-20% מהאוכלוסייה כדי לשרת את האליטות, וכל השאר בהתאם לתיאוריה הפשיסטית, נועדו להשמדה, מפני שנכון להיום העולם באמת נמשך לפשיזם.

שאלה: יש בידיהם אמצעי השמדה?

תשובתי: יש להם הכול. הם מפתחים גישה של "יוניסקס", ובכך מפחיתים את הילודה של האוכלוסייה, הם מצמצמים את המשיכה של האדם למשפחה דרך פרסומות וכלי התקשורת. אנחנו עוד נגלה איזה נזק גורמות לנו התרופות המודרניות, מה קורה עם שירותי הרפואה, עם הסמים, עם כל מה שקיים. כלומר, הדבר החשוב ביותר לאליטות, זה לנתק את ההמונים מחיים פעילים, ולהביא אותם להיעלמות הדרגתית, בכדי לפטור את העולם מפיות נוספים שצריך להאכיל. נעשית עבודה רצינית מאוד בכיוון זה. אני חושב שיצורפו לכך גם גורמים ביולוגיים שפותחו במיוחד בצורת חיידקים למיניהם. אנחנו עוד נהייה עדים לאיזו מחלה שאין לה חיסון. כל זה נעשה בהדרגה, אבל כבר מתחיל לעבוד ומוביל לכך שבמשך דור אחד האנושות תצטמצם בשניים שלושה מיליארדים.

שאלה: מה השקפתך על המתרחש?

תשובתי: ישנן אפשרויות שונות רבות, שאחת מהן היא דרך של ייסורים, והשנייה דרך של איחוד כולל: גם של האליטות וגם של ההמונים. דרך של איחוד אפשרית רק אם נצליח דרך הכוח העליון המאחד להשפיע על רוב תושבי כדור הארץ שצריכים להבין את חוסר המוצא של כל דרך אחרת. דרך ייסורים, יכולה להיות מורכבת מכמה ענפים שונים, כמו פשיזם או מלחמת עולם ובו זמנית מלחמות אזרחים ושנאה כוללת. מלבד זאת יתכן שהאליטות יעוררו את המהגרים באירופה דרך כלי התקשורת או בדרכים אחרות, הן יודעות כיצד לעשות זאת, ובכך לשסות את המהגרים באוכלוסייה המקומית. באופן כזה, כמה מיליוני מהגרים ימחו את אירופה. לאחר מכן לא תהיה כל בעיה להיפטר גם מהמהגרים. לכן, מצפים לנו אירועים מעניינים.

מתוך תוכנית הטלוויזיה "חדשות עם מיכאל לייטמן", 30.6.2016

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/Y8dsd

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest