דף הבית / אקטואליה / אירופה במלחמה

אירופה במלחמה

ידיעה: נשיא צרפת, פרנסואה הולנד, הכריז באופן ברור שאירופה נמצאת במצב של מלחמה. מהותה של מלחמה היא חילופי מהלומות ואילו האיחוד האירופאי מתנגד לזה. זוהי תגובה טיפוסית לפיגועי הטרור כדי להבטיח שהפושעים לא יצליחו לחייב את העולם החופשי לוותר על אורח חייו ועל הערכים הליברלים שלו..סירוב למלחמה כאמצעי להתוויית מדיניות יסוד של שילוב אירופאי.

העיקר, לא לתת תשומת לב מיוחדת לקבוצה חברתית מסוימת, מפני שאז יש צורך לטפל בה בצורה כלשהי ואין לכך שום תכנית, לא מדינית כוללת ולא משטרתית- מבצעית. זה אומר, שכל פעולת טרור חדשה תביא להידוק המדיניות בתחום ההגירה, הרחבת התיאום בין שירותי הביטחון הכלליים, ביקורת דרכונים בגבולות הפנימיים, אחריות גדולה יותר על התעמולה של הג'יהאד, ביקורת קפדנית יותר על זרם המידע וכדומה. אירופה, כסמל לשלום, רוגע ויכולת חיזוי תהיה רק זיכרון.

אני סבור שבמהרה ובהכרח ימצאו שעיר לעזאזל, ״ילד כשק אגרוף״ בדמותם של היהודים וישראל, כפי שכבר כתבתי על הקשר הטבעי של כל האסונות וההאשמות כלפי היהודים בכול. רק הפצה מודרנית של שיטת האיחוד הכולל תביא את העולם לשלום, מפני שרק היא תעורר את הכוח העליון המאחד, כ״אור מקיף״.

(ראה פוסטים, "כיצד לעשות את כולנו מאושרים", "פיצוץ גרעיני של איחוד", "פטנט לאושר הגלוי לכולם").

 

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/W7rGr

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest