אין מציאות

laitman-korol_100_wp.jpg

לַעולם אין מציאות משל עצמו. התפיסה המקולקלת של האדם, היא שמציירת לו את העולם.

<<< כך אני למשל, הייתי רוצה לראות את עצמי…

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/xexOu

5 comments

  1. ויקטור פרדסיה

    אנחנו מיתהלכים כעיוורים חסרי הכרה, ותופסים חלום זה כמציאות מוחשית, ככול שאני מקשיב לך היריעה מוסרת ומדי פעם דרך העיניים שלך אתה מגלה לנו עולם קסום, לפעמים אני מביט בעינך ורואה את ההיתרגשות שלך ואתה סוחף אותי למרחבים אחרים , אני לא רואה דבר בעיניים שלי , אבל למדתי שראיה זה משהו שמרגישים בקבלה ,ואתה גורם לי להרגיש , כמה אני רחוק כמה אני משתוקק לראות לפגוש את העולם שאתה מתאר בדרך כול כך מיוחדת

  2. אסתר המלכה

    אני מאוד אוהבת דברים שדורשים חשיבה ואתגר.
    אומנם שאינני מאוד ריאלית, אני יכולה להגיד שלקבלה יש השפעה עלי במובן הריאלי, היא גורמת לי לתפוס דברים רחבים יותר וזה מאוד מעניין, איך זה קורה.אני רוצה להגיד לרב, שאני מזדהה עם אופן החשיבה שלו, המדעי והביקורתי, וחושבת שכך צריך להתבטות הייחוד של האדם, בדיוק כפי שבדרכו המיוחדת הוא חוקר את פלאות הבריאה.

  3. הכתר הולם את כבוד הרב (:(:(: עוד מעט פורים ואני מעלה אוזן ה- מן לכבודו לראות את כל בני ברוך מחופשים ואת כבודו כאחשווראש בשעור בוקר (: (: (: ! מובטח שכולם יקומו לשיעורי בוקר !!!

  4. רק לחיות ולהיות תמיד בתוך זה! ! ! ומיכאן כבר אתה מתחיל להיכנס אל העולם הרוחני! או רק מיתוך זה ניכנסים…ממליץ לכולם לחזור ולילמוד עודועוד את " מבוא לספר הזוהר " !

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest