איחוד חם

הכנס הווירטואלי באמריקה, שיעור מס' 1

שאלה: מה אנחנו נותנים לקהל הרחב (99%), כדי לקבל את הרצונות שלו ולספק לו את האור?

תשובתי: אנחנו מארגנים קבוצה חיצונית, למשל, עשירייה. הם צריכים לגלות ביניהם את החום ואת החיבור. מה זה "החיבור החם" שאליו צריכים להגיע 99%?

אנחנו מסבירים להם, מלמדים אותם, שעל ידי החיבור הכללי של כולם הם משיגים חיים טובים. אולי לא משיגים מייד, אבל כבר מתחילים להרגיש את החום הזה, אהבה, נוחות, חיים יותר טובים. כאן, במעגל, החיים טובים יותר, ולאור שלו כולם נמשכים כמו פרפרים. כזאת אווירה אנחנו צריכים ליצור.

מתוך חכמת הקבלה אנחנו יודעים, שכל הבריאה היא רצון. ולכן אנחנו צריכים לכוון בצורה נכונה את הרצון של הקבוצה החיצונית. היום הם מפוזרים לפי טווח סטנדארטי: אוכל, מין, משפחה, כסף, כבוד, מושכלות, כל מיני שטויות ובלבולים, שבהם כולם הולכים לאיבוד. ואילו אנחנו רוצים לכוון את הרצון שלהם לאיחוד, לחיבור, שמזה פשוט יהיה להם טוב.

בדאגה להם אנחנו מעלים את החום, את החיסרון הזה אלינו, אנחנו נכללים בו, מרגישים אותו כשלנו. ואז בקבוצה שלנו אנחנו משיגים בינינו את החיבור הרצוי, את אותו החום, ומצרפים אליו את החום שלהם. ואז אנחנו מעלים את זה הלאה, לבורא, אף שבעצם, הוא נמצא בתוכנו. ואז אנחנו מקבלים תשובה.

החיסרון ההתחלתי שלנו, זה גלגלתא ועיניים (ג"ע), והחיסרון שקיבלנו מהקהל החיצוני, זה נקרא אח"פ. ומעלים את שני החסרונות, שלהם ושלנו, למעלה, ועל זה הבורא עונה. בזה אנחנו מצידנו רוצים להשפיע בחזרה לאנשים. ואת החיסרון שלהם אנחנו מעלים לבורא, מפני שבזה רוצים להשפיע לו. באופן כזה, הקבוצה שלנו, בני ברוך (ב"ב), נמצאת באמצע, רוצה להשפיע לבורא ולאנושות. ולנו עצמנו אין צורך בשום דבר, אנחנו, "חפץ חסד".

בזה אנחנו יוצרים בדיוק את אותו המבנה שעליו מדובר ב"תלמוד עשר הספירות". בשבעת החלקים הראשונים הספר הזה מדבר על התפתחות הכלים ועל השבירה, ומהחלק השמיני ועד החלק השישה עשר מדובר על התיקון.

heb_o_rav_2013-11-16_lesson_congress_n1_pic97

מתוך שיעור מס' 1 בכנס הווירטואלי באמריקה, 16.11.2013

ידיעות קודמות בנושא:
חוב של משדך
אי אפשר לשנות את מקום המפגש עם הבורא
הכול מתחיל מהקבוצה

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/uuwg1

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest