איזו תוצאה!

שאלה: מה עדיף בהפצה, האם הפעולה עצמה או התוצאה ממנה?

תשובתי: התשובה אינה תלויה בנו, היא תלויה בפעולה עצמה. הפעולה היא רושם של השפעת האור העליון, תחילה דרך המאמצים שלך במרכז הקבוצה ואחר כך דרך המאמצים שלך בעבודה עם הקהל, שלו אתה מעביר את השיעורים.

אתה עובד בשתי הנקודות האלה. אם תחילה אתה מנסה להיכנס למרכז הקבוצה, למצוא שם את הבורא ולעבוד דווקא בתוך המרכז הזה, אז אתה מתחבר למקור הזה, אתה שומר אותו בתוכך. אחר כך אתה בא לקהל, מתחבר אליו, שואל שאלות, נותן הסברים, וכל הזמן חושב על איך אתה מעביר דרכם את האור העליון, כדי שהם יתעוררו, ירגישו אותו, אולי עכשיו עדיין ללא הכרה בזה, לא בצורה מוחשית, אבל שהוא יתחיל לפעול עליהם.

והכוונה שלך להעביר את האור העליון מהמקור, ממרכז הקבוצה, שבה מתגלה הבורא, כמו מוליך, לקהל החיצון, נקראת פעולה, התפשטות של האור ברשת בין כל הנשמות.

אם אתה עושה את זה, אז התוצאה כבר לא תלויה בך. תן לו להתגלות, אפילו לא מהפעם הראשונה, אלא מהפעם השנייה או השלישית. אתה תראה איך שזה יפעל.

אתה תראה את זה לפי איך שהאנשים יתחילו להשתנות, איך הקהל שלך יחוש רעב למפגשים כאלה, בכך שישתוקק לבוא ושוב להתאחד: "כאן נהייה לי חם יותר! אני נטען כאן, מתעשר, מתחמם!". הם ירגישו את זה בפנים. זה יהיה נחוץ להם כמו חמצן. זוהי התוצאה.

מתוך שיעור בנושא "קבוצה והפצה", 20.10.2013

ידיעות קודמות בנושא:
איך להפוך להיות לבלתי תלוי בתוצאת העבודה?
התנאי ההכרחי לעבודה עם הקהל הרחב
כמו רשת הרוחשת דגים

לינק מקוצר למאמר: https://laitman.co.il/ne6U9

One comment

  1. שלום,
    אחרי ההפצה שעשינו ועוד נעשה, יש לי תחושה שהאנשים יתחילו לחפש אותנו, לבקש את הקרבה אלינו. וזה ילך ויגבר וזה טוב מאוד.

    העבודה רק התחילה.

    אנחנו על הדרך הנכונה.

    לחיים.

השאירו תגובה.

כתובת דוא"ל לא תוצגחובה למלא שדות מסומנים *

*

Pin It on Pinterest